Ecem Uzgör Fotoğrafları

Top Model of the World 2016 yarışmasına katılıp dereceye giremeyen Ecem Uzgör, 'güzellik yarışmasında başarı sağlayamadığı sanılarak' sosyal medyada tepkilerin hedefinde yer almıştı.

Kurban Bayramı nedeniyle Yalova'da ikamet eden ailesini ziyaret eden 26 yaşındaki Uzgör, sekiz yıldır İngiltere'de yaşadığını ve beş yıldır da profesyonel anlamda modellik yaptığını söyledi.

Almanya'da gerçekleştirilen Top Model of the World 2016'nın 'modellik yarışması' olduğunun altını çizen Ecem Uzgör, "Yarışma birkaç hafta önce yapıldı. Açıkçası çok şaşırdım. Her şey bir anda gelişti. Sosyal medya kullanıcıları taçlı fotoğrafımı görünce beni Türkiye güzeli zannettiler. Oysa ben Türkiye'yi modellik yarışmasında temsil ettim. İnsanlar beni taçla gördüğü için güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil ettiğimi düşündü. Bir fotoğrafımı koymuştum. Buradan yorumlar almaya başlamıştım. Şu anda yarım dakikada bir mesaj alıyorum. Özellikle Instagram ve Facebook patlamış durumda" ifadelerini kullandı.

Uzgör, yorumlara çok şaşırdığını ifade ederek, "Güzel olduğumu iddia etmiyorum. Sosyal medyadaki yorumların adeta patlamasına şaşırdım. Bu durum beni ve ailemi üzdü. Ben müzisyenim. Müziğimi kitlelere ulaştırmak istediğim için açıkçası bu durumu kullanacağım. Yaptığım müzikle gündemde olmak istiyorum. Şarkıcıyım, kemancıyım. Ayrıca müzik grubumuz var. Grup elemanlarını da ülkemize getirteceğiz. Albüm yapmayı düşünüyoruz" dedi.

Sosyal medyada adına birçok sahte hesap açıldığını aktaran Ecem Uzgör, "Twitter hesabım yok. 30 sahte hesap açılmış. Bunların hepsi yanlış" şeklinde konuştu.

25 yaşındaki model, Almanya’nın Bremen kentinde 26 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Top Model of the World’de Türkiye’yi temsil etmesiyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

İşte Türkiye Modellik Kraliçemiz Ecem Uzgör Fotoğrafları

Ecem Uzgör Resimlerini Sizler İçin Derledik...