'Fernandao'dan iyi olur'

Galatasaray'da yaş ortalamasını düşürmek isteyen Mustafa Denizli'nin 3 genç yıldızı belli oldu.

31 Aralık 2015 Perşembe 13:10 1528 Okunma

 Galatasaray'da yaş ortalamasını düşürmek isteyen Mustafa Denizli, Ryan Donk'u isteyince herkes bir hayli şaşırmıştı. Ancak Denizli'nin takımın yaş ortalamasını bir hayli düşürecek hedefleri belli oldu.

 


Beşiktaş ve Wolfsburg’tan sonra Galatasaray’da Fatih Terim’in gözdesi Çağlar Söyüncü’ye göz dikti. Kevin Diks ve Vedat Muriqi gibi gelecek vadeden oyuncuları kadrosuna katma konusunda hamleler yapan Galatasaray’da, Mustafa Denizli’nin genç oyuncuları özel olarak istediği bildirildi.

"Fernandao'dan iyi olur"

Mustafa Denizli'nin özellikle scout raporlarını dikkate alarak incelediği Vedat Muriqi konusunda ısrarcı olduğu ve 21 yaşındaki santraforu başkan Dursun Özbek'ten, ''Fiziği çok kuvvetli. Burada daha da ileriye gider. Fernandao'dan daha iyi olur. Takımda ilk başta direkt oynamasa bile ilerleyen yıllarda efsane olur'' sözleriyle istediği kaydedildi.

Kendisi de Giresunlu olan Dursun Özbek'in de Giresunspor ile olan yakın ilişkilerini kullanarak bu transferi bitirmeye çalıştığı hatta transferde takasın da gündeme gelebileceği öğrenildi.

Yorumlar