Kadının baş ağrısının sebebi şoke etti!.

Hope Stringer isimlikadının baş ağrıları önce akşamdan kalma oluşuna bağlandı .

2016-07-10 1950 Okunma

 Daily Mail'de yayınlanan habere göre, Hope Stringer'ın sol şakağındaki kronik ağrı arkadaşlarıyla dışarı çıktığı bir geceden sonra başladı. Bir haftadan fazla süren baş ağrılarından sonra bulanık görme, baş dönmesi ve halsizlik gibi semptomlar da eklendiBaş ağrısının sebebi şoke etti!

 

Birkaç ay geçmesine rağmen semptomlar iyileşmek yerine daha kötüye gidince genç kadın bir doktora görünmeye karar verdi. Doktor, migreni olduğunu söyleyerek ağrı kesici yazdı.

 

3 /9 Baş ağrısının sebebi şoke etti!

 

Ağrısı geçmek bilmeyince Hope, emar talep etti ve bu şekilde ölümcül tümörün farkına varıldı. Genç kadın, "Emar istedim çünkü vücudumu tanıyordum ve bir terslik olduğunu biliyordum. Yumuşak doku sarkomu teşhisi konulduğunda şoke oldum. Sadece 23 yaşındaydım ve o ana kadar tamamen sağlıklı olduğumu düşünüyordum." diye konuştu.

 

4 /9 Baş ağrısının sebebi şoke etti!

 

Hope'un boynunda bulunan tümör o kadar derindi ki biyopsi yapılmadan önce alınması gerekiyordu. 6 tur yoğun kemoterapi ve radyoterapi alabilmesi için işinden 9 ay izin alması gerekti.

 

5 /9 Baş ağrısının sebebi şoke etti!
  • Ancak her şey bununla son bulmadı. Başka bir emarda ikinci bir tümöre rastlanınca doktorlar genç kadının sol ses telini etkileyen bir siniri almak zorunda kaldılar. Ameliyat, konuşmasını etkileyecekti ancak Hope umursamadı, çünkü sadece kanserden kurtulmak istiyordu.

 

6 /9 Baş ağrısının sebebi şoke etti!
.

Yorumlar