Rüzgar KAYA Vatanına,milletine ve ailesine hayırlı bir evlat olacak.Delikanlılığa ilk adım..

Medya,Sanat ve Spor Camiasının Yakından Tanıdığı Enformasyon Medya Grubu Yayınlar Koordinatörü Atilla KAYA’nın Oğlu Rüzgar KAYA, Erkekliğe İlk Adımını Attı.

2017-06-17 2716 Okunma

Medya,Sanat ve Spor Camiasının Yakından Tanıdığı Enformasyon Medya Grubu Yayınlar Koordinatörü Atilla KAYA’nın Oğlu Rüzgar KAYA, Erkekliğe İlk Adımını Attı.

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği kalp krizi sonrası kısa sürede eski sağlığına kavuşan medya,sanat ve spor camiasının yakından tanıdığı Enformasyon Medya Grubu Yayınlar Koordinatörü Atilla KAYA’nın oğlu Rüzgar KAYA, 
sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attı. 
 
Etiler Keops'un sahibi Ünlü işadamı Hayrettin ALP ,Rüzgar KAYA'nın Kirvesi Oldu..
Kirveliğini Türk dünyası'nın duayenlerinden Etiler Keops'un sahibi ünlü işadamı Hayrettin ALP’in yaptığı sünnet, Central Hospital’de Opr. Dr. Yusuf TEMİZ tarafından gerçekleştirildi.
 
RÜZGAR KAYA ÜÇ YAŞINDA..
3 yaşında olan Rüzgar KAYA, İstanbul Bostancı’da bulunan Central Hospital Hastanesi'ne ailesi ile birlikte geldi. 
Rüzgar KAYA, sünnet öncesi sağlık kontrolünden geçti. Yapılan kontrollerin ardından Rüzgar KAYA’nın sünneti Opr. Dr. Yusuf TEMİZ tarafından genel anestezi altında gerçekleştirildi.
 
Atilla KAYA "Ailesi Olarak Onunla Birlikte Nice Mutlu Yıllara'' dedi..
Sünnet operasyonu sonrasında kısa bir açıklama yapan Atilla KAYA, biricik oğlu Rüzgar KAYA’nın sünnet olarak erkekliğe ilk adımı atmasından dolayı 
ailece büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, "Ailesi olarak onunla birlikte nice mutlu yıllar ve nice mutluluklar yaşamayı umut ediyoruz" dedi ve sözlerine şöyle devam etti:
 
ALLAH büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin..!
''Bu mutlu özel günümde OĞLUMUZ RÜZGAR'ın kirveliğini yapan değerli ağabeyim Hayrettin Alp'in YANIMIZDA bizimle beraber OLMASI çok ayrı bir değer..Hayrettin ALP; normal yaşamımda çok değerli bir yere sahip olup,onun engin tecrübelerinin BAŞARILARIMDAKİ yeri anlatılamaz. Hele böyle önemli bir günde yanımızda olması ve oğlumuz RÜZGAR'ın kirvesi olmasının değeri ÖLÇÜLEMEZ..
Allah kendisini ve ailemin diğer büyüklerini BAŞIMIZDAN eksik etmesin..''
 
Rüzgar KAYA, vatana, millete ve ailesine hayırlı bir evlat olacak..
Sünnet sonrası konuşan Enformasyon Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Ciğerli’de “Enformasyon Medya Grubu olarak, erkekliğe ilk adım atan minik Rüzgar KAYA’nın vatana, millete ve ailesine hayırlı bir evlat olarak yetiştirilmesini temenni eder, gözlerinden öperim. 
Rüzgar KAYA’ya ve KAYA ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum” dedi.
Yorumlar