En İyi Yazılım Kursu Nereden Alınır?

Yazılım tüm dünyanın kabul ettiği bir meslektir. Dünyanın gelişmesinde ve insanlığın faydasına olan her şeyde yazılım uzmanları başı çekmektedir.

2018-09-21 1524 Okunma

 Yazılım Kursu denince akla ilk gelen firma olan Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi sayesinde her yıl binlerce gencimiz meslek sahibi oluyor ve yazılım sektörünün aranan yüzü oluyor. 

Yazılım eğitimini en iyi veren kurum statüsünde olan üçüncü binyıl en iyi eğitmenlerle en kaliteli ders içeriğine sahip eğitim kurumu olduğundan dolayı her yıl binlerce öğrenci ve kendini geliştirmek isteyen gencimizi kaliteli birer yazılım uzmanı haline getiriyor.

Üçüncü Binyıl yazılım eğitimlerinin içerisinde; YAZILIM UZMANLIĞI MCSD KURSU,XAMARIN MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU,IOS UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU,ANDROID UYGULAMA GELİŞTİRME KURSU,İLERİ ANDROID EĞİTİMİ,C# İLE PROGRAMLAMA KURSU,JAVA İLE PROGRAMLAMA KURSU,ARDUINO ROBOT PROGRAMLAMA KURSU,PHP VE MYSQL KURSU,SQL SERVER VERİTABANI PROGRAMLAMA KURSU,SQL SERVER VERİTABANI YÖNETİMİ KURSU,SQL SERVER İLE İŞ ZEKASI KURSU,PL/SQL VERİ TABANI KURSU,SQL İLE ORACLE VERİTABANI TEMEL KAVRAMLARI,ORACLE DATA INTEGRATOR (ODI) 11G,ORACLE BUSINESS INTELLIGENCE 12C,WEB TASARIM VE YAZILIM UZMANLIĞI KURSU,WEB YAZILIM UZMANLIĞI KURSU,MATLAB VE SIMULINK KURSU,SİSTEM UZMANLIĞI MCSE KURSU,PYTHON PROGRAMLAMA,MICROSOFT T-SQL SORGULAMA DİLİ,WORDPRESS EĞİTİMİ vermektedir. 

 

Sizler de Üçüncü Binyıl'ı arayıp kurs alabilirsiniz

 

Yorumlar